08.12.2025, 21:04 ч.


Литературен конкурс „Моето училище навършва половин век” Печат
Написано от Ценка Петкова   
Петък, 22 Март 2013 11:48


Конкурсът се провежда по повод на юбилея на училището – 50 години от създаването на гимназията. Могат да участват ученици от IX до XII клас. Всеки участник има право да представи до 2 литературни творби /разказ, стихотворение, есе/. Творбите да са с обем до 3 машинописни страници.
Цели на конкурса: Учениците да научат повече за гимназията, да формира нравствени и етични нагласи, да стимулира въображението, да даде възможност за изява на самостоятелно мислене, на творческа индивидуалност.
Критерии за оценяване: Последователност и логичност на изложението, литературна и правописна грамотност, представяне на лична позиция,  умения за аргументиране и оригиналност.
Творбите да се представят до 15.04.2013 г. в печатен вид или изпратени на е-mail: Е-мейл адресът e защитен от спам ботове. и информация за участника: трите имена, клас, възраст (навършени години).
Жури ще оцени творбите. Ще бъдат раздадени награди. Отличените литературни произведения ще бъдат публикувни в сайта на училището.

 

Иновативно училище







Изображение

IMGP2033.jpg

Брояч посетители

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДнес2363
mod_vvisit_counterВчера2619
mod_vvisit_counterТази седмица2363
mod_vvisit_counterТози месец16008
mod_vvisit_counterВсичко4345207
В момента има 239 посетителя в сайта

Свищовска професионална гимназия "Ал. Константинов" * Aleko Konstantinov Svishtov Vocational School